לעמוד הבית
050-8307442 03-9032319 הנרקיס 46, מושב חגור

6 סוגי אנשים שישמחו לקבל משחקי חשיבה מעץ בתור מתנה

משחקי חשיבה מעץ הם מתנה יצירתית ויוצאת דופן. אלו כמה מהאנשים שניתן להעניק להם משחק חשיבה וחברה מעץ כמתנה.

מאחורי משחקי החשיבה מעץ יש מספר ערכים מרכזיים:

  1. חשיבה יצירתית: משחקי חשיבה מעץ מפתחים את החשיבה היצירתית. הם מאתגרים אותנו לחשוב מחוץ לקופסה, למצוא מספר פתרונות שונים לאותו אתגר ולצאת מאזור הנוחות החשיבתי שלנו.
  2. משחקי חברה וחשיבה מעץ מאפשרים שיתופי פעולה ומסייעים לאנשים להביא לידי ביטוי חוזקות שלהם שלא היתה להם הזדמנות לבטא קודם.
  3. הענקת משחק חשיבה שם את השכל והיצירתיות במרכז. לכן משחקי חשיבה הם דרך להגיד למקבל המתנה "אני מעריכ/ה את החוכמה שלך".

משחקי חשיבה יכולים להיות מתנה מצויינת עבור:

עובדים

כאשר המעסיק מעניק שי לחג לעובדים שלו משחק חשיבה, הוא אומר להם תודה על שהם רותמים את השכל והיצירתיות שלהם להצלחת החברה. מעסיקים יכולים למתג את המתנות.

עוד יתרון עבור עסקים שרוכשים כמות הוא המשחקים האלו לא יקרים. כל משחק עולה כמה עשרות בודדות של שקלים ליחידה (המחירים מתחילים באזור ה-20 ש"ח ומשתנים ממשחק למשחק), ויש גם הנחת כמות. אם תחליטו גם למתג את המתנה, משחקי החשיבה האלו יכולים להיות מתנה נהדרת גם עבור לקוחות.

לקוחות

משחקי חשיבה למבוגרים הם שי מצויין עבור אלו לקוחות קיימים, מזכרת מכנס או אביזרי מרקום (תקשורת שיווקית) אחרים. אם בין ערכי החברה יש "חשיבה יצירתית" ו"חשיבה מחוץ לקופסה" – השי הזה יכול לשמח את המקבלים ולאותת להם את הערכים שלכם גם אחרי שהפגישה נגמרת והם עזבו את המשרד.

מנסיון: כשעל המשחק מופיע המיתוג שלכם, אנשים שואלים "מי אלה?" על החברה, ויותר קל לזכור אתכם.

מתנה ללקוחותשי לחג לעובדים

מורות, גננות, סייעות וצוות חינוכי

משחקי חשיבה למבוגרים מתאימים במיוחד למורות, גננות ולצוות חינוכי – בעיקר שעובדים עם הגילאים הצעירים. העולם המקצועי של נשות ואנשי המקצוע בתחום כולל לא מעט משחק. יותר מזה: הצוות החינוכי שמסייע לילדינו באמצעות משחק ידע להעריך את הערך המוסף שהמשחקים האלו מביאים איתם: את השקט, היצירתיות, שיתוף הפעולה, גירוי הסקרנות, הסבלנות ועוד.

נשים שעובדות עם הגיל הרך חוות לא פעם זלזול במקצועיות ובחוכמה שלהן, כך שהענקת משחק חשיבה מעץ כמתנת תודה היא הזדמנות להגיד לה מפורשות "את חכמה בעיני" ולהודות על מה שהייתה ועודנה עבור הילד/ה שלך ולהכיר תודה על העשייה החינוכית שלה.

רופאים, אחיות ואחים, עובדי מרפאה וצוות רפואי

צוות רפואי לרוב נשען לא רק על אנושיות וחמלה, אלא גם על שכל ואתגרים. המתנות האלו הן דרך מצויינת לראות את הצוות הרפואי ולהודות לו על הטיפול המסור והמקצועי ועל הראייה האנושית אתכם ואת המצוקה שלכם במקצוע אינטנסיבי ושוחק.

לצוות רפואי יש יתרון שלא פעם יש משרד, ואפשר להניח שם את המתנה כתזורת תמידית להערכה שלכם. משחקי החשיבה הם גם אסתטיים וגם לא תופסים הרבה מקום. אפשר להוסיף גם חריטה של ברכה או הקדשה.

מבוגרים

משחקי חשיבה מעץ הם משחקים איטיים שמצריכים חשיבה וסבלנות. ככאלה, הם פופולריים מאוד בקרב מבוגרים, קשישים ואנשים שהעולם המהיר מדי – לא אידאלי עבורם. הם טובים גם עבור האוכלוסייה ההפוכה: אנשים שקצב החיים שלהם מהיר מאוד ומשחקי החשיבה מאפשרים להם להשתיק את העולם ולהתרכז במשהו איטי בהרבה ולהרגע.

חובבי עיצוב כפרי

בעולם שבו יש ספרים שנועדו אך ורק כדי להיות פריטים דקורטיביים, משחקי חשיבה עשויי עץ הם פריט דקורטיבי עם ערך מוסף.

עיצוב כפרי מתאפיין בהרבה עץ. חוץ מזה שמדובר במשחקים שהם באמת כיפיים, המשחקים האלו פשוט יפים. טקסטורת העץ וגווני העץ בולטים בהם. הם יכולים להיות פריטים דקורטיביים, או דקורטיביים-אבל-שימושיים עבור אנשים שנהנים לראות את החוּם המרגיע בעיניים.

גם אם בבית שלכם אין פרקט וקירות עץ, אפשר להניח משחק חשיבה שכזה על מדף ליד הספרים או העציץ, או על שולחן העבודה.

 

הלקוחות שלנו

aig
alonim
am
ana
bait
begin'
bezeq
cisco
clalit
elbit
hinuch
hp
isracard
isrotel
itung
Layer-32
materna
migvanim
ness
or
pastoral2
reali
rimon
shahaf
srom
teva
ti
ur
yarok
דילוג לתוכן