סדנאות חווייתיות לארגונים

דף הבית » סדנאות חווייתיות לארגונים
סדנאות חווייתיות לארגונים2017-06-20T05:34:10+00:00

סדנאות חוויתיות לארגוניםסדנאות יצירתיות לארגונים

אנו מתמחים בהעברת ימי כיף, ימי גיבוש, ופעילויות חוויתית מרתקת ומהנה במגוון נושאים: יצירתיות, עבודת צוות, שיתוף פעולה, תכנון ואסטרטגיה ועוד…והכל בהתאמה אישית לכל קבוצה!

ימי הכיף והגיבוש משולבים עם פעילות משחקית חווייתית, שוברת שגרה ומקורית באמצעות משחקי חברה וחשיבה מעץ גדולים וקטנים, המתאימים למגוון גילאים, ומאתגרים בהנאה את כל המשתתפים ביחד! חווית הצלחה לכל המשתתפים מובטחת!

לימי גיבוש בדוגמת משחק משותף ישנה חשיבות רבה. בכוחן של ההפעלות ע"י משחקי חברה וחשיבה מעץ לשעשע ולאתגר את המשתתפים ובכך להעלים תחושת המבוכה, לחבר בצורה מהירה ואפקטיבית בין השותפים למשחק ועוד. כמו כן, משחקים הנערכים בקבוצה, גורמים לחברי הצוות לשתף פעולה ולכן נחשבים למאוד יעילים להגברת עבודת הצוות ולחידוד האינטראקציה הבין אישית.

תרגול באמצעות המשחק מטמיע את עבודת הצוות ומאפשר לצוות להשתמש ביתרונות עבודת הצוות כגון: השגת יעדים יחד, השלמה של חברי הצוות אחד השני – כל אחד מביא את הכישרון והיכולת שלו לטובת המשימה. הגנה על הקבוצה מפני קבוצות אחרות והעיקר הנאה – "טובים השניים מן האחד". אין ספק שעבודה בסביבה נעימה משותפת ובאווירה טובה משפיעה על השגי הקבוצה ומכאן משפיעה גם על השגי הארגון.

סדנת בנושא פיתוח יצירתיות

כולנו נולדנו עם אנרגיה יצירתית. זו אותה אנרגיה מבעבעת אשר מלווה אותנו כל עוד אנחנו חיים. מרגע הלידה ועד לרגע בו נפסיק לנשום. זהו כוח חיים אדיר, אשר יש בכוחו להניע, להפעיל, ליצור, להמציא, להגיע למרחקים, לשחק, להשתנות להסתגל. באמצעות משחקי החשיבה והחברה מעץ, אנו מגלים כיצד לפתור חידות ואתגרים בשילוב של יצירתיות, דמיון ו"יציאה מן הקופסא".

בעולם המתפתח שבו אנו חיים, לא ניתן לדעת מה יהיו המקצועות הנדרשים בעוד 10 שנים, לכן חשוב לפתח את היצירתיות וההסתגלות לעולם החדש שאנו עומדים בפתחו בכל יום.
אנו מזמנים אתכם להפיק יום גיבוש עם חברת smartwood עיקר פעילות הגיבוש מתבצעת באמצעות משחקי חברה וחשיבה מעץ ענקיים וקטנים. במהלך הפעילות  המשתתפים נהנים ומכייפים, על הדרך תוך כדי משחק המשתתפים מתרגלים עבודת צוות, שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית, תקשורת בין אישית ועוד.

"ברצוננו להודות לכם על ערב יצירתי, מהנה ומגבש
הקבוצה מאוד נהנתה והמלצנו עליכם לשאר המחלקותסדנא בנושא פיתוח יצירתיות
שיהיה לכם המון בהצלחה!"
מאיה בורשטין, אלביט

 

מוזמנים גם לשתף
--