לעמוד הבית
050-8307442 03-9032319 הנרקיס 46, מושב חגור
12/04
2023

סדנאות לארגונים לפסח

"איזה יצר חירות עמוק טבוע בלב עם שיכול היה באביב ימיו ליצור יצירה גאונית כזאת ולמסור אותה מדור לדור". ברל כצנלסון סדנאות לארגונים לפסח שהעובדים לא ישכחו! מחפשים פעילות מעשירה ומיוחדת לחגוג את חג הפסח? אנו ב- SmartWood נשמח להציע לכם מבחר סדנאות לארגונים לפסח מעשירות וכיפיות שתוכלו להשתתף בהן בכיף ובהנאה. מה תקבלו בסדנאות? גיבוש- היכרות מעמיקה שמירה על ערכי המסורת כיף, הנאה, יציאה מהשגרה חשיבה יצירתית... להמשך קריאה »

11/28
2023

סדנאות לפסח

סדנאות מהנות לפסח מחפשים סדנאות לפסח הקרוב? מחפשים משהו שונה, מיוחד, מאתגר ובעיקר מהנה? הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים לכם מגוון סדנאות מיוחדות לפסח הקרוב. סדנאות לתלמידי בתי הספר היסודי טרוויה לפסח - לרענון המסורת ומנהגי החג, פעילות תחרותית כיפית ומגבשת. חדר בריחה בקופסה לפסח - מתאים לכיתות ב' ומעלה . למידה באמצעות המשחק: סדנא תחרותית - כל הכיתה מתחלקת לארבע קבוצות, המתחרות זו בזו . הערכה כוללת שלוש ... להמשך קריאה »

10/01
2023

תכנית פיתוח והעשרה למכינות

תכנית פיתוח והעשרה למכינות "תפקיד המנהיגות היא לייצר מנהיגים נוספים, לא מונהגים נוספים." ~ ראלף ניידר בתור אנשי מפתח לגידול ופיתוח דור העתיד שלנו, תפקיד עם המון אחריות וחשיבות. ישנו תמיד את האתגר כיצד לרענן ולחדש את תכני פיתוח והעשרה שלנו לחניכים. בנושאים כמו מנהיגות, יצירתיות, פתרון בעיות, התמודדות עם אתגרים, ציונות, תרומה לקהילה ועוד. כל שנה מחדש שוברים את הראש כיצד להעביר את התכנים בצורה מעניינת, מאתגרת, מלמדת ו... להמשך קריאה »

09/04
2023

אירוע קהילתי לסוכות

הפנינג סוכות "החגים הם ימי השנה הסודיים של הלב... ובילדותנו חיכינו לימים אלו, החוזרים ובאים מידי שנה בשנה, בשמחה ובהתלהבות, וצפינו את הנאותיהם שבועות רבים ושמא אף חודשים ואפילו שנה תמימה, מראש. החגים סימנו בסימני־פיסוק נעימים ביותר את חיינו, והעניקו משמעות חיובית לזמן החולף." ~ ברונו בטלהיים חג סוכות בפתח איזה כיף! ההתרגשות בשיאה, הילדים מתרוצצים בגינות, חופש ארוך לפנינו, כולנו באווירת חג, עסוקים בהכנת הסוכה, הרבה... להמשך קריאה »

07/27
2023

פעילות גיבוש כיתתית לפתיחת שנה

פעילות גיבוש כיתתית "ניתן לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק, מאשר במשך שנה שלמה של שיחה." (אפלטון) פתיחת השנה הגיעה, אנו שמחים עליזים ומתרגשים. האמנם, תמיד ישנם תלמידים אשר קצת חוששים ולחוצים לבוא לבית הספר, במיוחד כשמגיעים לבית ספר חדש בפעם הראשונה (כיתות ז, י). קשה להם לבנות קשרים חדשים, להכיר את חברי הכיתה, למצוא מכנים משותפים ובנוסף להתרכז בלימודים בצורה הטובה ביותר. איך מקלים על התלמי... להמשך קריאה »

05/07
2023

מתנות למורים לסוף שנה

מתנות למורים לסוף שנה "כדי שיהיו לנו בראש מלכתחילה הרעיונות וחלקי המידע שייפגשו בתהליך היצירתי, אנחנו צריכים לרכוש ידע." ~ רקס יונג לקראת סוף שנת הלימודים, אחרי שנה שהמורים השקיעו בילדיכם, אתגרו את ילדיכם.... זה הזמן לאתגר אותם בחזרה. אנו יודעים כמה העבודה של המורים קשה מאוד במהלך השנה, עכשיו הזמן לפנק אותם כמו שהם מפנקים את ילדינו:)  כולנו יודעים איזו עבודה מאתגרת, סזיפית ולא מתוגמלת כראוי, מקצועות ההוראה. אב... להמשך קריאה »

04/23
2023

פעילויות למסיבות סוף שנה

הפנינג משחקי ענק "אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק, מאשר במשך שנה שלמה של שיחה." ~ אפלטון מסיבות סוף שנה: החופש הגדול בפתח, כולם בהתרגשות שיא! אחרי עוד שנת לימודים מוצלחת הילדים והמורים מתרגשים, שמחים ונלהבים לקראת חופשת הקיץ. בא לנו לסכם את השנה שחלפה לה במסיבת סוף שנה בלתי נשכחת, עם המון חגיגות, שמחה וצהלה. התחלנו לחשוב איך נעשה את בצורה הטובה ביותר?! התשובה ממש פשוטה, עם ... להמשך קריאה »

04/07
2023

הפעלות לילדים בשבועות

הפעלות לילדים בשבועות  "ילדים הם העושר של אדם עני." ~ אנונימי איזה כיף בשבועות, כל הילדים יוצאים לרחובות, משפריצים מים, מתכנסים כולם ביחד, מרגישים שייכים, אף אחד לא נשאר לבד, בחג שכולו צבוע בלבן. ממש עושה חשק לשחק, ואנחנו מתחילים לחפש הפעלות לילדים בשבועות. מה אם הייתי מספר לכם על הפעלה שמחברת בין כל הילדים ועל הדרך גם מקבלים ערך מוסף, נשמע מעניין? המטרה שלנו היא לחבר ולגבש, להוציא אותם מהמסכים, לקבל ערך מ... להמשך קריאה »

03/09
2023

סדנאות לפיתוח עובדים

 "היצירתיות היא בעצם האינטיליגנציה שעושה חיים", (אלברט אינשטיין) מחפשים סדנא לפיתוח עובדים? הגעתם בדיוק למקום הנכון! בסדנא לפיתוח עובדים של סמרטווד נעבור על מגוון דרכים לקדם פיתוח עובדים באמצעות חשיבה יצירתית. הנה כמה דוגמאות: 1. נבין למה חשוב לעודד סיעור מוחות לעובדים שלכם, לפתרון בעיות. ניתן לעשות זאת בקבוצה או בנפרד. נ סדנה לפיתוח עובדים - חשיבה יצירתית עודד את המשתתפים לפתח סביבה יצירתית, בה ירגישו נוח לחשו... להמשך קריאה »

01/29
2023

רעיונות לפעילות הורים וילדים ליום המשפחה

"המשפחה היא הטעם של החופש, היא הדבר היחיד שאדם עושה בעצמו ובשביל עצמו" – גילברט צ'סטרון פעילות הורים וילדים ליום המשפחה עם סמארטווד שוב הגיע יום המשפחה ואנחנו שוברים את הראש איך הפעם נציין אותו בדרך יצירתית, מיוחדת כיפית ומעניינת. והעיקר להמציא את עצמנו בכל פעם מחדש! אז יש לנו כמה רעיונות לפעילות הורים וילדים מיוחדים וכייפים ליום המשפחה. להמשך קריאה »

הלקוחות שלנו

aig
alonim
am
ana
bait
begin'
bezeq
cisco
clalit
elbit
hinuch
hp
isracard
isrotel
itung
Layer-32
materna
migvanim
ness
or
pastoral2
reali
rimon
shahaf
srom
teva
ti
ur
yarok
דילוג לתוכן