לעמוד הבית
050-2468797 03-9032319 הנרקיס 46, מושב חגור
09/26
2020

מתנות לפסח לחברות וארגונים

מתנות לפסח לעובדים בארגונים וחברות כמו בכל חג, מתנות לפסח לעובדים בחברות וארגונים חשובות מאוד.אם אתם מנהלי משאבי אנוש או רווחה,אנו בטוחים שחשוב לכם, להפתיע את העובדים האלופים שלכם במתנות ייחודיות, בין אם מדובר בבני המשפחה ובחברים, ובין אם מדובר בעובדים ובלקוחות. מתנה ייחודית לחג היא הדרך של כולנו לחבק, לומר תודה. לגרום לאחר להרגיש שחשבנו עליו ובמקביל - לייצג את עצמנו, את הערכים שאנחנו מאמינים בהם ולגרום לאח... להמשך קריאה »

09/20
2020

סדנה לפתרון בעיות באמצעות חשיבה יצירתית בזום

סדנה לחשיבה יצירתית בזום מה נדרש מעובד ממוצע במאה ה-20? יכולת מקצועית, ידע מעודכן בתחום שלו, מוטיבציה, התמדה ומשמעת. האם זה מה שנדרש מעובד במאה ה-21? ממש לא. המהפכה הטכנולוגית הפכה את חיינו לרכבת הרים של שינויים. הידע הוא כבר לא כוח בלעדי אלא נמצא בהישג ידו של כל ילד, בלחיצת כפתור. מה שהחליף את מטבע הידע הוא מטבע המיומנויות הרכות: היכולת להסתגל לשינויים, היכולת לעבוד בצוות וכמובן – החשיבה היצירתית. חשיבה יציר... להמשך קריאה »

08/31
2020

טנגרם ריבוע כפול

טנגרם ריבוע כפול (כולל כרטיסיותהמעילות 50 צורות שונות)משחק אסטרטגי ל 1-2 שחקנים.משחק חשיבה המהווה חידת אריזה, כלומר: יש להכניס את כל החלקים לצורה מסויימת.הטנגרם ריבוע כפול הינו משחק חשיבה מוכר. הייחודיות של המשחק הזה, הינו שניתן לשחק אותו בזוג, להתחרות ... להמשך קריאה »

08/28
2020

סדנאות משחוק בזום

משחוק בזום מהו משחוק?משחוק הינו הוספה של אלמנטים מעולם המשחק למסר / תוכן שאנו רוצים להעביר כך המסר בצורה חוויתית ומשמעותית.מי שהתנסה באפליקציית זום (או מקבילותיה) לפני פברואר 2020 שירים יד. רוב הסיכויים שלא נראה יער של ידיים מורמות. ני... להמשך קריאה »

08/26
2020

פעילות לפתיחת שנה

פעילות לפתיחת שנהלפתוח את שנת הלימודים בפעילות מגבשתשנת הלימודים נפתחת, וודאי גם אצלכם בבית הספר מחפשים דרך חדשה להכרות וגיבוש מתוך אתגר חשיבה והנאה, דרך לרכך את המעבר החד מחופשה ארוכה ללמידה אינטנסיבית,להמשך קריאה »

08/25
2020

Hexiamond Puzzle

Hexiamond Puzzleמשחק חשיבה לשחקן יחיד.משחק מפתח ומאתגרהמשחק מכיל 12 חלקי עץ (המורכבים מ -6 משולשים שווה צלעות המחוברים זה לזה).עכשיו במחיר מבצע 45 ₪https://bit.ly/3fC52yw... להמשך קריאה »

08/24
2020

"סוד החיים הטובים"

"סוד החיים הטובים""חדר בריחה בקופסה" הוא חדר בריחה קומפקטי המורכב מ-3 קופסאות הנתונות זו בתוך זו,  שרק פתרון החידות מעניק את הקודים לפתיחתן.במהלך הפעילות יחשפו המשתתפים את סודות החיים הטובים וילמדו לגלות את נוכחותו של הא... להמשך קריאה »

08/23
2020

פתגמוג'י

בא לכם לפתור חידה מגניבה ???פתגמוג'ינסו לגלות את הפתגם/ניב המתואר באמצעות האימוג'יםhttps://gamemorim.ravpage.co.il/pitgamuji... להמשך קריאה »

08/17
2020

קופסאות מהאגדות

קופסאות מהאגדות"חדר בריחה בקופסה" הוא חדר בריחה קומפקטי המורכב מ-3 קופסאות הנתונות זו בתוך זו,  שרק פתרון החידות מעניק את הקודים לפתיחתן.במהלך הפעילות יעזרו המשתתפים לעמי ותמי, הבורחים מהמכשפה, להגיע לביתם. הם יפגשו יצורים קסומים, ימצאו את דרכם במבוך, יפתרו כתב סתרים ובעיות חשבוניות ויתקדמו צעד אחרי צעד לסיום המסע.חדר הבריחה מתאים לקבוצות של 8 ילדים בכיתות א'- ד'*ניתן להשכיר ערכה לשמונה משתתפים ליממה... להמשך קריאה »

08/16
2020

פתגמוג'י

בא לכם לפתור חידה מגניבה ???פתגמוג'ינסו לגלות את הפתגם/ניב המתואר באמצעות האימוג'יםhttps://gamemorim.ravpage.co.il/pitgamuji... להמשך קריאה »

הלקוחות שלנו