לעמוד הבית
050-8307442 03-9032319 הנרקיס 46, מושב חגור
05/15
2024

דף תשובות

דף תשובות- פתרונות לחידות 1-8   בואו לראות מה עוד אנחנו עושים : הפנינג משחקי ענק אולימפיאדה משחקי... להמשך קריאה »

05/10
2024

פתרונות לחידות גפרורים ותעתועי ראייה

פתרונות לחידות "אל תכפו פתרונות – תנו לפתרונות לעלות בצורה ספונטנית" ~ דיפאק צ'ופרה פתרון לחידת הגפרורים-   פתרון לחידת תעתועי ראייה- קצת עלינו : סמרטווד הוקמה ב2013 ע"י גלי אשכול גוליגר, בוגרת לימודי הנחיית קבוצות ומשחקולוגיה. בסמרטווד אנו מאמינים להמשך קריאה »

05/08
2024

פעילות לסוף שנה- חברות וארגונים

פעילות לסוף שנה- חברות וארגונים "מבוגרים יצירתיים לא שכחו איך לשחק." ~ ג'ון קליז השנה הזו היא לא שנה רגילה, כולנו חווינו תהפוכות ודברים לא שגרתיים במהלך השנה החולפת. אנו מתלבטים עם עצמנו, האם מתאים לקיים פעילות סוף שנה לעובדים? האם זה לגיטימי בעקבות המצב? נכון, קשה מאוד לחגוג ולשמוח כשהעם שלנו לא שלם ופגוע, אבל אפשר גם בדרך אחרת. אתם, השותפים, העובדים, חברי הצוות ולא משנה מי מחברי הארגון, כולנו עברנו טלטה קשה... להמשך קריאה »

04/25
2024

פעילות לשבועות לילדים

"אהבו את הילדות: ראו בחיבה את משחקיה, את שעשועיה." ~ ז'אן-ז'אק רוסו פעילות לשבועות לילדים מרגישים את אווירת החג, איזה כיף! כולנו מתלבשים בלבן, מכינים מאכלים חלביים, מתרגשים ומוכנים לבוא החג. החלטנו השנה לארגן פעילות לשבועות לילדים שלנו. חשבנו על המון פעילויות ותכנים מעניינים להביא לילדים, אבל אנחנו עדיין לא סגורים מה הכי כדאי. מה יגרום לילדים לשחק, להינות וגם ללמוד על הדרך, בין אם זה על החג עצמו או לפתח להם י... להמשך קריאה »

04/23
2024

פעילויות לחג שבועות

חג השבועות מגיע, איזה כיף! ההכנות לפעילויות לחג בשיאם. הילדים מתרגשים ושמחים, ההורים מתלבשים בלבן ומכינים מאכלים חלביים, אושר גדול. בחג השבועות, כולנו חוזרים לילדות, ההורים משפרצים מים על הילדים, אפילו הסבים והסבתות משחקים יחד עם הנכדים, מתכנסים כל הקהילה לפעילות לחג השבועות במרכז המקומי. בכל שנה בחג השבועות, המסורת היא להאתגד בתוך היישוב, קיבוץ, עיר וכל קהילה כזו או אחרת. להכין דברי חלב ולהביא פעילויות מדליקות... להמשך קריאה »

04/22
2024

חידות ליום העצמאות

"אנחנו, בתור יהודים, משעמם אותנו לעשות דבר אחד. להיות מחוברים לדבר אחד. אנחנו צריכים איזה סוג של הרפתקה. כל הזמן צריכים להתחדש." ~ רבקה מרים חידות ליום העצמאות יום העצמאות זהו ללא ספק, יום חג מיוחד מאוד עבור העם היהודי. השנה יהיה קשה מאוד להינות ולשמוח מהיום הזה. יום הזיכרון לחללי צה"ל, יקבל השנה משמעות עצומה עבור כולנו, אין עוררין על זה. אבל בדיוק בשביל זה יקירינו ואהובינו נלחמו, כדי שנוכל לחיות במדינת היהוד... להמשך קריאה »

04/19
2024

פעילות לשבועות

"הרגעים המאושרים בימי חיי היו בחברת משפחתי." ~ תומאס ג'פרסון פעילות לשבועות  חג השבועות, חג המים, חג לבן ומקושט. אנו מתרגשים ומוכנים לקראת החג. הילדים מתרגשים, ההורים מנפחים יחד איתם את הבלונים במים. זה גם הזמן של ההורים לחזור להיות קצת ילדים, ולהרגיש את רוח החג יחד עם הילדים ולהשתטות קצת. פעילות לשבועות, נותנת את החופש, התחושה והמקום להשתחרר ולהינות כמשפחה. חג שבועות זה חג משפחתי, חג שמח וכיפי. אין כיף... להמשך קריאה »

04/18
2024

קופסאות בריחה ליום העצמאות

"אם תרצו אין זו אגדה"~ בנימין זאב הרצל לקראת יום העצמאות אנחנו בהתרגשות אדירה, מתחילים לתכנן את האירוח המושלם. קונים בשר, מקימים דוכנים, מזמינים זמרים/ אטרקציות וחלקינו גם זיקוקים. מתחילים להזמין את האורחים ומתרגשים לאירוע המושלם. השנה אנו רוצים משהו עם ערך מוסף, פעילות שתכניס צבע ועניין לאירוע שלנו. לעשות אירוע קהילתי/ אירוח חברים בבית עם בשר טוב, זה נחמד, אפילו מאוד. אבל אנחנו יכולים לשדרג את האירוע עם קופסא... להמשך קריאה »

02/27
2024

סדנאות לארגונים בפסח

"שמחה רבה, שמחה רבה, אביב הגיע, פסח בא!" ~ יפה בלהה הרמת כוסית אצלכם בחברה, אבל בדרך אחרת... כמו בכל שנה, אנו נוהגים לציין את החג, בדרך כלל בהרמת כוסית די סטנדרטית שחוזרת על עצמה מידי שנה... אנו מתכנסים, אוכלים, מרימים לחיים כמובן, שומעים את דבריי המנכ"ל ואז מפטפטים קצת וכל אחד הולך לדרכו. השנה הבנתם שהקונסט הישן קצת מאוס עליכם ובא לכם להפתיע את החברה ולהוסיף פעילות מעניינת שתשבור את הנוהל שכולנו מכירים, ... להמשך קריאה »

11/28
2023

סדנאות לפסח

סדנאות מהנות לפסח מחפשים סדנאות לפסח הקרוב? מחפשים משהו שונה, מיוחד, מאתגר ובעיקר מהנה? הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים לכם מגוון סדנאות מיוחדות לפסח הקרוב. סדנאות לתלמידי בתי הספר היסודי טרוויה לפסח - לרענון המסורת ומנהגי החג, פעילות תחרותית כיפית ומגבשת. חדר בריחה בקופסה לפסח - מתאים לכיתות ב' ומעלה . למידה באמצעות המשחק: סדנא תחרותית - כל הכיתה מתחלקת לארבע קבוצות, המתחרות זו בזו . הערכה כוללת שלוש ... להמשך קריאה »

הלקוחות שלנו

aig
alonim
am
ana
bait
begin'
bezeq
cisco
clalit
elbit
hinuch
hp
isracard
isrotel
itung
Layer-32
materna
migvanim
ness
or
pastoral2
reali
rimon
shahaf
srom
teva
ti
ur
yarok
דילוג לתוכן