לעמוד הבית
050-8307442 03-9032319 הנרקיס 46, מושב חגור
06/27
2022

יצירתיות – כיצד ניתן לשפר את החשיבה היצירתית באמצעות המשחק?

העולם הוא מקום דינמי הנתון לשינויים תכופים בכל ההיבטים של החיים ומי שלא דואג להישאר מעודכן, לא פעם מוצא את עצמו מאחור. מדי שנה אנו ערים לחידושים אשר משפיעים על סגנון החיים שלנו, חידושים אשר לפני שיצאו מן הכורח אל הפועל, היו מחשבה פרי  -דמיון היוצר. ללא ספק יצירתיות היא הדרך להצליח, ואנשים שרוצים להגיע רחוק צריכים כושר המצאה מיוחד. כאשר אלו הנתונים, אין זה מפתיע כי מוסדות חינוך רבים מכניסים לתכנית הלימודים השנתית תחומ... להמשך קריאה »

06/20
2022

6 מתנות מקוריות למורה, לגננת או לצוות החינוכי

סוף השנה מתקרב בצעדי ענק ואתם מחפשים מתנה מקורית למורה או לגננת? רוצים להודות לה על השנה שבאה לסיומה ולתת לה משהו קטן שיזכיר לה כמה אתם מעריכים את עבודתה ואת הזמן שהיא משקיעה כדי שהילדים שלכם יקבלו את הטוב ביותר? רוצים לתת לה מתנה אישית עם ערך מוסף שלא נמאסת בקלות? הגעתם למקום הנכון!   לצד להמשך קריאה »

06/09
2022

3 רעיונות למשחקי שתייה

כשאנחנו ילדים, כל אירוע שבו מזמינים את כל החברים מתחיל במשחק, כדי שנוכל להכיר אחד את השני, להיכנס לאווירה ולגרום לכל המוזמנים להשתתף. אז למה כשאנחנו מתבגרים אנחנו זונחים את החלק הזה? משחקים הם לא רק לילדים ובדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להמליץ לכם על 3 רעיונות למשחקים למבוגרים. למה משחקי שתייה? כי משחק מגבש ומסיר מחיצות אלכוהול מגבש ומסיר מחיצות זה מאפשר לעשות משהו אחר במפגש החברתי ולא את אותם הדברים ... להמשך קריאה »

06/07
2022

למה כדאי להעביר סדנאות לעובדים?

מי שלא מוכן לטעות, לעולם לא יגיע למשהו מקורי קן רובינסון בשנים האחרונות הרבה ארגונים מעבירים סדנאות שונות לעובדים שלהם. יש שיחשבו שמדובר במותרות ופינוקים לעובדים, אבל לא זאת הסיבה שבגללה ארגונים מעבירים סדנאות. אנחנו רוצים להסביר לכם מה הם היתרונות של סדנאות ולמה גם לכם כדאי לעבור סדנה אחת או שתיים.   אז מה זה בעצם סדנאות לעובדים? מדובר בסדנאות שבאות להעביר צורך מסוים שנחוץ ומותאם במיוחד לאותה ח... להמשך קריאה »

05/30
2022

פעילויות וסדנאות מקוריות ליום היערכות

 "עבודת צוות מחלקת את המאמץ ומכפילה את ההצלחה" כמו כל שנה גם הקיץ הזה מורים בכל רחבי הארץ התכנסו בבתי הספר לימי היערכות במטרה להתכונן לשנת הלימודים ולהתגבש כצוות לפני שמתחילים את השנה... להמשך קריאה »

05/23
2022

ביצה תלת מימד

פאזל ביצה תלת מימד אתגר חשיבה לשחקן יחיד הפאזל מורכב מ9 חלקים, יש לפרק ולהרכיב בצורת ביצה       זקוק לעזרה info.smartwood@gmail.com... להמשך קריאה »

05/06
2022

סדנאות גיבוש לצוות קטן

סדנאות לצוות קטן בשנים האחרונות הרבה ארגונים מעבירים סדנאות שונות לעובדים שלהם בצוותים גדולים וקטנים. יש שיחשבו שמדובר במותרות ופינוקים לעובדים, אבל לא זאת הסיבה שבגללה ארגונים מעבירים פעילויות. בצוותים קטנים במיוחד מאוד חשוב שהצוות יהיה מגובש ויעבוד בשיתוף פעולה מלא. צוותים קטנים ידועים באווירה יותר אינטימית ומשפחתית ולכן חשוב מאוד תמיד לדאוג ליחסים הבינאישיים בין חברי הצוות. . אז מה זה בעצם סדנאות לעו... להמשך קריאה »

05/02
2022

פעילויות סוף שנה לילדים

כמו בכל שנה, הרגע שהתלמידים מסיימים את שנת הלימודים ויוצאים לחופש הגדול מתקרב יותר מהר משחשבנו. עכשיו הגיע הזמן לחשוב על פעילות סוף שנה לילדים. החלק היותר קשה הוא למצוא את הפעילות סוף שנה שתגרום לכל אחד לקחת חלק וליהנות מהיום הזה. אם גם לכם נגמרו הרעיונות ובא לכם משהו חדש ומקורי תמשיכו לקרוא, יש לנו כמה הצעות בדיוק בשבילכם! מתחילים.. "מטיילים בשבילי המשחק" הפנינג משחקים ענקיים: משחקי חברה וחשיבה מעץ להמשך קריאה »

03/07
2022

6 סוגי אנשים שישמחו לקבל משחקי חשיבה מעץ בתור מתנה

משחקי חשיבה מעץ הם מתנה יצירתית ויוצאת דופן. אלו כמה מהאנשים שניתן להעניק להם משחק חשיבה וחברה מעץ כמתנה. מאחורי משחקי החשיבה מעץ יש מספר ערכים מרכזיים: חשיבה יצירתית: משחקי חשיבה מעץ מפתחים את החשיבה היצירתית. הם מאתגרים אותנו לחשוב מחוץ לקופסה, למצוא מספר פתרונות שונים לאותו אתגר ולצאת מאזור הנוחות החשיבתי שלנו. משחקי חברה וחשיבה מעץ מאפשרים שיתופי פעולה ומ... להמשך קריאה »

03/03
2022

5 עובדות על פאזל פירמידה

משחקי פאזל פירמידה משחקי פאזל פירמידה הם משחק חשיבה למבוגרים. הם מגיעים במספר בצורות שונות ומגוונות: משולשים, ריבועים, כדורים, משושים ועוד.. פרמידת 9 חלקים הם מגיעים בגדלים שונים. כל אחת מחידות הפירמידה מורכבות ממספר שונה של חלקים (בין 2 חלקים ועד 9). משחקי פאזל פירמידה הם משחקי ... להמשך קריאה »

הלקוחות שלנו

aig
alonim
am
ana
bait
begin'
bezeq
cisco
clalit
elbit
hinuch
hp
isracard
isrotel
itung
Layer-32
materna
migvanim
ness
or
pastoral2
reali
rimon
shahaf
srom
teva
ti
ur
yarok
דילוג לתוכן