לעמוד הבית
050-8307442 03-9032319 הנרקיס 46, מושב חגור

אודות

סמרטווד הוקמה ע"י גלי אשכול, במטרה ללמד את כמה שיותר אנשים, כיצד להעצים את היכולות והכישורים שלהם באמצעות חדוות המשחק.
כדי שנוכל לראות את הניצוץ בעיניהם כאשר יממשו את הפוטנציאל האדיר שלהם.
את הידע רכשנו מחברת דילמה העולמית אשר מפעילה תוכנית חינוכית של מעבדות חשיבה בבתי ספר ברחבי העולם (קנדה, סין,קוריאה, שוויץ, סינגפור….) בהצלחה מסחררת.

גלי אשכול גוליגר- מייסדת ובעלים
בוגרת קורס הנחיית קבוצות ומשחקולוגיה."כאם לארבעה ילדים חיפשתי תמיד דרכים להעניק לילדיי כישורי חיים ובטחון עצמי. ליבי הלך בעקבות פתגם סיני עתיק שאומר: "תנו לאדם דג, והוא יהיה שבע לאותו יום. למדו אותו לדוג והוא יהיה שבע כל חייו", כך התחלתי לחפש דרכים לתת לילדי "חכה" והגעתי לעולם המשחקים באשר הם. גליתי את משחקי החשיבה מעץ ופשוט הכנסתי אותם לביתי. הילדים שתפו פעולה מיד ומאוד נהנו לשחק. המשחק קירב בנינו ואפשר לי, כאם, ללמוד המון על ילדיי ולתרגל איתם את מיומנויות חיים על-ידי המשחקים. ביתנו הפך למעין מועדון ילדים שמארח בכיף את ילדי המושב. גילינו להפתעתנו שהילדים מעדיפים לשחק במשחקים מיוחדים ומאתגרים מאשר להיות במחשב, או בטלפון. וכמובן תוך כדי הנאה ובילוי מפתחים כישורי חיים. מכאן נולד הרעיון להנגיש את המשחקים לכל אדם. כאם וכאדם בוגר אני רואה בכל יום כיצד אנשים נתקלים בבעיות ופותרים אותם, מרגע שאנחנו פוקחים עניים בבוקר אנחנו פותרים בעיות, החל ממה ללבוש, איך נארגן את לוח הזמנים שלנו, איך להתקדם ולהצליח בעבודה, בחברה ועוד ועוד ... הקמתי את סמארט-ווד מתוך הרצון להעניק לעוד אנשים את הביטחון העצמי ביכולות שלהם, מתוך הרצון לאפשר לכל אחד ואחת לגלות את הכישוריים הטבעיים שבו והכול באמצעות משחק מעצים
אסנת אבידן – רכזת תכנים והדרכה
אם לשלושה ילדים, בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד. בעלת ניסיון רחב ועשיר של 20 שנות עיסוק בחינוך פורמלי ובלתי-פורמלי בכל הגילאים וכן בפיתוח צוותים חינוכיים והטמעת תהליכי העצמה. " כשפגשתי את סמרטווד התרגשתי והתלהבתי מהחיבור הייחודי בין משחק, למידה והחומר ממנו עשויים המשחקים – עץ. המשחק בעיני, הוא הדרך הטובה והטבעית ביותר ללמידה – יש בו חדווה, שמחת הגילוי, גדילה ולמידה שהם תמיד רלוונטיים ומשמעותיים. מהר מידי, לטעמי אנו מפסיקים לשחק. גם מערכות ממוסדות לא מעודדות את המשחק, וחבל, כי הנפש של כל אחד מאיתנו כמהה לשחק. אני רואה בפעילות סמרטווד שליחות וחשיבות חינוכית להנגיש משחקים יחודיים ומאתגרים המאפשרים התפתחות במגוון תחומים.

אין דרך פעילה נפלאה וטבעית לנו להטמיע ידע, יותר מאשר דרך המשחק.
פירמידת הטמעת הלמידה מראה כי הפנמה של מסר עוברת בצורה משמעותית יותר כאשר הלומד לוקח חלק פעיל בלמידה.
על בסיס זה קמה חברת סמרטווד: אנחנו מעבירים ומקנים כישורי חיים לכל הגילים, באמצעות משחקי חשיבה מיוחדים מעץ.
הפעילויות שלנו מתאימות לכולם – מילדים ועד בני 120…. כי למשחק אין גיל.

מגוון הסדנאות של סמרטווד לארגונים:

  • חשיבות המשחק בכל גיל – מפגש העשרה אינטראקטיבי בו נחשפים המשתתפים לחשיבות  המשחק בכל גיל וגם למה חשוב כל כך שהורה מבוגר ישחק עם ילד. מפגש של שעה וחצי הכולל שיחה ומשחק
  • משחקים שמחברים אנשים  – כיצד בונים צוותים מנצחים בהנאה רבה, הנעה ופיתוח היצירתיות מתוך שיתוף פעולה ועבודת צוות
  • ילדים היינו – מפגש מרתק ומקרב בין הורים לילדים או סבים, מראה כיצד המשחק מהווה גשר וקשר בין דורי משפר את התקשורת הבינאישית שנעלמת לנו בעולם המסכים.

ועוד מגוון של אפשרויות. לפעילויות לילדים או לעובדים. כל המפגשים מבטיחים אתגר, חוויה , וערך מוסף ממוקד שנבחר,  יחד אתכם. וכל זאת בדרך הכי נפלאה, דרך המשחק!

מתנות לכנסים, לחגים או לימי הולדת

אם בא לכם לפנק את העובדים שלכם, להשאיר חותם או סתם שיזכרו אתכם כחוויה נעימה, מוזמנים להיכנס לאתר שלנו www.smartwood.co.il  ופשוט לבחור משחק ממגוון המשחקים הקיימים.

אנו נדאג לחרוט עליהם את הלוגו שלכם או משפט ערכי, בהתאם לרצונכם….

בין לקוחותנו:  אלביט, סאפ, קופת חולים כללית, ישרוטל ועוד …אשמח להתגאות ולהוסיף את השם שלכם?

מגוון הסדנאות של סמרטווד לבתי ספר:

הפנינג "מטיילים בשבילי המשחק" – גן עדן של משחקים ענקיים מעץ, משחקים רצפתיים של פעם, חידות, אתגרי יחיד ומשחקי חברה.

מתאים לפתיחת שנה חוויתית וכייפית, מסיבת סיום מעוררת השראה ועוד….

הפעילות מתאימה ל150 במגוון רחב של גילאים, הפועלים במקביל. כולם משתתפים.

ניתן לעשות מספר סבבים כך שכל בית הספר יוכל ליהנות, מכל הטוב הזה:)

חשיבות המשחקסדנת גיבוש וכיף למורים, במהלכה המורים משחקים נהנים ועל הדרך מקבלים שפע של רעיונות להפוך חלק מהשיעור למשחק, כל הילדים מתרגלים את החומר הלימודי בכיף והנאה:)

פיתוח חשיבה יצירתית – סדנת גיבוש וכיף במהלכה נפתח את החשיבה היצירתית, נקבל כלים ליום יום והכל באמצעות משחק ,כיף והנאה רבה.

קשר בין דורי – פעילות מקסימה, המחברת בין ההורים או הסבים הסבתות והילדים באמצעות משחק. מתאימה, למסיבות סיום כיתתיות.

מגוון הסדנאות לקהילה:

הפנינג הורים וילדים – גן עדן של משחקים ענקיים, גדולים וקטנים משולבים בתחנות פעילות משחקיות, באמצעות המשחק ההורים והילדים מחזקים את הקשר בינהם בהנאה מרובה. הפעילות מתאימה לחגים, למסיבת סוף הקיץ, תחילת הקיץ ועוד…..

מסיבות ימי הולדת למגוון רחב של גילאים – פעילות מונחת, המעצימה את החוגג וכמובן מגבשת, כייפית ומלאת משחקים.

מוזמנים להיכנס לדפים נוספים באתר ולהתרשם:)

הלקוחות שלנו

aig
alonim
am
ana
bait
begin'
bezeq
cisco
clalit
elbit
hinuch
hp
isracard
isrotel
itung
Layer-32
materna
migvanim
ness
or
pastoral2
reali
rimon
shahaf
srom
teva
ti
ur
yarok
דילוג לתוכן